Praca

Pracownik magazynowy

Zadania:

  • kompletowanie i pakowanie zamówień klientów
  • sprawdzanie produktów przed wysyłką
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw
  • wdrożenie nowej organizacji magazynu

Od kandydatów wymagamy:

  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia min. średniego
  • wytrwałości w dążeniu do celów
  • dokładność w wykonywaniu obowiązków oraz uczciwość
  • chęci do pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie i szkolenie
  • pracę w godzinach 8-16
  • stałe wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę
  • premię świąteczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email: rekrutacja@elkimlighting.pl z dopiskiem:

Przedstawiciel handlowy marki ELKIM LIGHTING

region: cała Polska

Zadania:

  • rozwój sprzedaży w podległym regionie
  • realizacja celów i zadań sprzedażowych
  • pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • wdrażanie strategii firmy i działań marketingowych

  • znajomości branży elektrycznej / oświetleniowej oraz odbiorców na rynku lokalnym
  • wykształcenia min. średniego (preferowane elektryczne)
  • wysokich umiejętności interpersonalnych
  • wysokiej motywacji do pracy w sprzedaży
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy:

  • wsparcie i szkolenie na każdym etapie współpracy.
  • wynagrodzenie stałe oraz prowizja uzależniona od efektów pracy
  • program wdrożeniowy
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)